Firma Profilimiz
 
Şirketimizde 15 Yılı Aşkın Bir Süredir "Hırdavat Malzemeleri" ve Türevlerinin Üretimi ve Satışı Yapılmaktadır. Şirketimiz Güvenli ve Hızlı Hizmet Anlayışı, Kaliteli ve Nitelikli Ürün Yelpazesi, Uygun Satış Koşullarıyla Siz Kıymetli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.
 
Kalite Politikamız
 
Tok Ticaret Olarak;
Ürünlerimizin Kullanıldığı Sektörlerde En Üst Seviyede Müşteri İstek ve Beklentileriyle Birlikte Gerek Ulusal Gerekse de Uluslararası Ürün Kalite Seviyesinde Ürün Yelpazemizi ve Kalitemizi Sürekli Geliştirmek En Büyük Beklenti ve Hedefimizdir. Başarılarımızın Temelini Tüm Çalışma Arkadaşlarımızın Daha Fazla Sorumluluk Üstlenmesini ve Etkin Katılımını Sağlamak Oluşturmaktadır. Kalitemizi Sürekli İyileştirmenin Yanında Maliyetlerimizi Düşürerek, Rekabet Edebilen ve Katma Değeri Yüksek Ürünler Üretmek Tüm Çalışanlarımızın Ortak Hedefidir. Müşterilerimizin Bizim İşverenimiz, Çalışanlarımızın da Çözüm Ortaklarımız Olduğunun Bilincinde Olan Firmamız Tüm Kalite Sistemimizin Kuruluş İçerisinde İletilmesini ve Anlaşılmasını Sağlayacaktır. Firmamız Yönetimi Sürekli Uygunluk ve Gelişim için Dönemsel Hedefler Belirleyerek Bunları Analiz Eder, Analiz Sonuçları Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısında Değerlendirerek Sonuçlandırır.
 
Vizyonumuz
 
Sektördeki Gelişmeleri Yakından Takip Eden, Yenilikçi, Sektörü Yönlendiren, Müşteri Memnuniyetine Öncelik Veren, Kaliteden Ödün Vermeyen ve Ülke Kalkınmasına Katkıda Bulunarak Sektörün Öncü Kuruluşu Olmak.
 
Misyonumuz
 
Etik İlkelerden Asla Ödün Vermeden Seçkin Kadrosu ile Bilimsel ve Teknolojik Gelişmeleri Takip Eden; Müşteri Memnuniyeti Odaklı, Uluslararası Kalite Standartlarında Hizmet Anlayışı ile Sektörde Öncü Uygulamalarla Fark Yaratarak Alanında Dünya Markası Olmak. 
 
Değerlerimiz
 
Kurumlar Gerçek Güçlerini İnandıkları, Hayata Geçirdikleri ve Paylaştıkları Değerler ve İlkelerden Alırlar. Sürdürülebilir Başarıyı Yakalayan Kurumlar, Bunun Hiçbir Koşulda Vazgeçilmeyen Değerler Bütününe Dayandığını Bilenlerdir. Dürüstlük, Yenilikçilik, Uzmanlık, Özgüven, Mükemmelcilik ile Toplumsal Sorumluluk Değerleri Başarıyı Sürdürebilir. Rekabet Ettiğimiz Firmalar ile Şeffaf ve İyi İlişkiler İçinde Olmak Vazgeçmeyeceğimiz Değerlerimizdendir.
 
Ülke Kalkınmasına Katkı Sağlamak, Çevreye ve Doğaya Sahip Çıkmak Bizler için Maddi Kazançlardan Çok Değerlidir.
 
Eğitime Katkıda Bulunarak Sosyal Projelere Destek Olmak Felsefemizin Temelidir.