Tüketici Hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden vazgeçme hakkınızı, siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin "kargoya verildi" bilgisi eposta ile bildirilmeden önce  iptal etmek istediğiniz siparişiniz yada ürün hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise Tüketici Koruma Kanunu gereği 14 gün içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.
 
İADE ŞARTLARI
 
Satılan ürünlerin iade edilmesi aşağıdaki koşulların sağlanması durumunda mümkün olabilmektedir.
 
İade işlemi teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
İade  veya sipariş iptal talebinizi neden belirterek  info@aybatoptanboya.com.tr adresimize mail atabilir ya da 0312 350 01 82 nolu telefondan bize bildirebilirsiniz.
İadesi talep edilen ürünün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız teslim edilmelidir. Ürün mutlaka orijinal ambalajı bozulmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez
Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile tarafımıza ulaştırılması akabinde 14 iş günü içinde ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza veya havale-EFT yaptığınız hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir.
Ürünlerin kutusu üzerindeki, İthalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yada iyigundekullan.com bandının yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajlı açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.  
 
 
CAYMA HAKKI
 
MADDE1- ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya  email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 2. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.